Ga terug

Hadidkade 170, Hoofddorp

โ‚ฌย 2.225,-

Dit huis bezichtigen?

Vraag direct een bezichtiging aan

66 mยฒ
1 slaapkamer(s)
Energielabel APLUSPLUS

Omschrijving

Modern en luxe afgewerkt 2-kamer appartement (ca. 66 mยฒ) met terras!

Het appartement is verdeeld over twee woonlagen, gelegen op de 1e verdieping van het recent opgeleverde nieuwbouwcomplex aan de Hadidkade in Hoofddorp.

Deze stijlvolle woning maakt deel uit van een modern wooncomplex met lift, gezamenlijke binnentuin en parkeergarage. Dankzij de centrale ligging bevinden het centrum van Hoofddorp en winkelcentrum Polderplein zich op korte afstand. De hoogwaardige afwerking, praktische indeling en moderne uitstraling maken dit appartement ideaal voor huurders die op zoek zijn naar comfort, ruimte en kwaliteit.

Indeling:
Via de representatieve gezamenlijke entree bereik je met de lift of trap de eerste verdieping waar de woning is gelegen.
Op de eerste woonlaag bevindt zich de entree van het appartement. Vanuit de ruime hal is er toegang tot de ruime slaapkamer met toegang tot terras, het separate toilet en de badkamer v.v. inloopdouche, wastafel met meubel en handdoeken radiator. trap naar 2de etage met woonkamer en open keuken welke is v.v. diverse inbouwapparatuur. naast het woongedeelte bevindt zich hier een ruime bering met wasmachine- en droger aansluiting.

De woning is recent opgeleverd en afgewerkt met kwalitatief hoogwaardige materialen en producten. Het moderne karakter van het complex, gecombineerd met de luxe afwerking, zorgt voor een bijzonder comfortabele woonervaring.

Bijzonderheden:
– Huurprijs: โ‚ฌ 2.225,- per maand
– Servicekosten: โ‚ฌ 75,- per maand
– Parkeerplaats in de parkeergarage beschikbaar tegen een meerprijs van โ‚ฌ 200,- per maand
– Startdatum: per direct beschikbaar
– Borg: 2 maanden huur
– Type contract: Model A, onbepaalde tijd met een minimale huurperiode van 12 maanden
– Energielabel A++
– Recent opgeleverd nieuwbouwcomplex
– Lift aanwezig
– Gemeenschappelijke binnentuin

Bereikbaarheid
De woning is uitstekend bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. Het centrum van Hoofddorp en winkelcentrum Polderplein bevinden zich op korte afstand en bieden een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants, cafรฉs en dagelijkse voorzieningen. Daarnaast zijn Schiphol, Amsterdam, Haarlem en diverse uitvalswegen snel en eenvoudig bereikbaar.

Protocol toewijzing huurwoningen aan kandidaat-huurders:
https://www.pararius.nl/info/selectieprocedure-huurder

Faciliteiten

  • Ventilatie

Parkeren

  • Gratis parkeren op straat
  • Betaald parkeren
  • CAR_PARK

Kenmerken

  • Bouw

    • Soort woonhuis Appartement, Appartement
    • Soort bouw Bestaande bouw
    • Bouwjaar 2026
  • Oppervlakten en inhoud

    • Gebruiksoppervlakten
      • Wonen: 66 mยฒ
      • Externe bergruimte: 2 mยฒ
    • Inhoud 180 mยณ
  • Indeling

    • Aantal kamers 2 kamers (1 slaapkamers)
    • Aantal badkamers 1 badkamers
    • Badkamervoorzieningen Wastafelmeubel, en inloopdouche
    • Voorzieningen Lift, Mechanische ventilatie
  • Energie

    • Energielabel APLUSPLUS
    • Isolatie Muurisolatie, Volledig geรฏsoleerd, Spouwmuur
    • Verwarming Stadsverwarming
    • Warmwater DISTRICT_HEATING
  • Parkeergelegenheid

    • Soort parkeergelegenheid Openbaar parkeren, Betaald parkeren, CAR_PARK

Interesse in deze woning?
Neem contact op met Ot de Boer

  • Telefoon:
  • E-mail: info@vanhuisuit-makelaars.nl
Maak een afspraak

Wij kijken uit naar iedere bezichtiging

Heeft u een vraag of behoefte aan advies? Wij voorzien u graag van informatie over aankoop, verkoop, verhuur en expatservices in Amsterdam en Amstelveen.